Simply Safe s.r.o.
Akreditované školící středisko

Mobil: +420 272 659 920
E-mail: info@simplysafe.cz

Autoškola - specialisté na velká auta

Uděláme z vás profesionály

  • Máte řidičský průkaz jen na skupinu “B”? Toužíte se stát profesionálním řidičem velkého tiráku nebo dálkového autokaru?
  • Chcete si pořídit karavan a poznávat krásy naší krajiny?
  • Hledáte autoškolu, ve které vás opravdu dobře připraví na závěrečné zkoušky a neskončí to průšvihem?

Využijte naše komplexní služby pro velké řidiče

Pokud se toužíte stát opravdovým profesionálem, povedou Vaše první kroky asi nejdřív do autoškoly. Proto neváhejte a využijte našich komplexních služeb! Pomůžeme Vám najít autoškolu, kde Vás opravdu naučí řídit, důkladně připraví na závěrečné testy a vysvětlí Vám, jak "auto" technicky funguje. My sami Vás dále na cestu „profesionálním životem“ naučíme ovládat "tachograf" a orientovat se v pracovních režimech řidičů. To vše v rámci našeho kurzu "profesní způsobilost řidiče".

Začněte hned dnes a přesvědčte se na vlastní kůži

Stát se profesionálem není dnes levná záležitost. Každý zákazník je originál, proto si každý z Vás zaslouží zcela individuální přístup. Informujte se u nás, jaký postup zvolit, aby z Vás byl profesionál bez zbytečného zdržování a samozřejmě za rozumné peníze. Poradíme Vám!

Čas jsou peníze

Neztrácejte zbytečně čas cestou do autoškoly. Nabízíme Vám možnost vyplnit přihlášku on-line a následně si ji vytisknout. Bude jen na Vás, jestli si nakonec vyberete námi doporučenou autoškolu, nebo se rozhodnete využít služeb konkurence.

Toto ale není závazná přihláška do autoškoly, pouze on-line vyplnění přihlášky, kterým si ušetříte jednu cestu do autoškoly. Po vyplnění si vše vytiskněte a postupujte dle instrukcí. Pokud nebude vyplněná on-line žádost vytištěná, podepsaná a fyzicky doručená do naší autoškoly, není považovaná za řádně podanou přihlášku.

Na co byste neměli zapomenout

  • Pro získání řidičského oprávnění skupin C, D a C+E musíte být již držitelem oprávnění skupiny B.
  • S podáním přihlášky musíte doložit, že jste zdravotně způsobilí (příslušný lékařský posudek je součástí naší on-line žádosti). Lékařský posudek potvrzuje výhradně praktický lékař a v den podání přihlášky nesmí být starší více než 3 měsíce.
  • Podmínkou je také trvalý nebo přechodný pobyt v ČR, případně prokázání vazeb na území ČR.
  • Dále nesmíte být ve výkonu sankce nebo trestu zákazu řízení.

Kolik mě to bude stát

Celkovou cenu za to, že z Vás uděláme profesionála, nemůžeme odhadnout dopředu. Ovlivňuje ji totiž nejen Váš věk, ale také to, jaké skupiny řidičských oprávnění již vlastníte a kdy jste je získali. Zeptejte se nás, poradíme Vám! Správným postupem můžete hodně ušetřit!

Zavoláme vám

Napište nám na sebe kontakt s krátkým dotazem, my Vám zavoláme a nabídneme autoškolu na míru.

Veškeré služby zde nabízené jsou nabídkou Autoškoly Krátký, Jana Masaryka 49, Praha 2.