Simply Safe s.r.o.
Akreditované školící středisko

Mobil: +420 272 659 920
E-mail: info@simplysafe.cz

Ekonomická jízda

Pokládáte si často otázku, proč je spotřeba Vašeho vozidla tak velká? Proč máte tak vysoké servisní náklady na vozidlo nebo vozový park? Automobilky nás ujišťují, že s jejich vozidly dosáhneme extrémně nízké spotřeby paliva, jak je potom možné, že se těmto „papírovým“ hodnotám nemůžete ani přiblížit? A je vůbec možné jich dosáhnout?

Spotřeba pohonných hmot a provozní náklady způsobené nesprávným stylem jízdy bývají jednou z nejvyšších nákladových položek, ale jsou také jedny z mála, které může řidič sám ovlivnit.

Chci umět jezdit ekonomicky

Máme pro Vás připraveno několik variant kurzů, jak se naučit jezdit ekonomicky. Každá z variant je založena především na praxi - zaměřujeme se na znalost vlastního vozidla, vlastního stylu jízdy, který výrazně ovlivňuje spotřebu pohonných hmot a opotřebení vozidla. Nebudeme Vás zatěžovat věcmi, které by Vám způsobily nekomfortní jízdu, nebo na ty, které nemůžete sami ovlivnit.

Klademe samozřejmě důraz na praxi, ale musíte i znát vlastní vozidlo z technické stránky a umět ho obsluhovat. Pomůžeme Vám k tomu, abyste se stali pány svých vozidel a dokázali svými znalostmi a dovednostmi ovlivnit hodnoty spotřeby na palubním počítači vašeho vozidla.

Jakou variantu si mám vybrat?

Nabízíme několik variant kurzu ekonomické jízdy. Tyto kurzy může využít jak jednotlivec, tak i fleetové a dopravní společnosti.

  1. Individuální kurz pro jednotlivce. Skládá se z teoretické a praktické části. Teoretická část se zaměřuje na ekonomický styl jízdy a technickou znalost vašeho vozidla. Praktickou část můžete absolvovat na předem připravené neznáme trase, nebo naopak na Vašich oblíbených či často ježděných trasách.
  2. Kurzy pro fleetové a dopravní společnosti. Kurzy jsou realizované v menších skupinách, začíná se teorií společnou pro celou skupinu, po níž následují individuální jízdy - s každým řidičem na předem připravené trase. Umožňujeme jízdu s totožným vozidlem pro všechny řidiče s následným porovnáním jednotlivých jízd.
  3. Tandemová jízda s řidičem na tratích, které pravidelně jezdíte. Pojedeme společně s Vámi na tratích, které dobře znáte, a pokusíme se najít nejvhodnější způsob jízdy, který ušetří Vaše finance. Profitujte na jízdách po destinacích, které dobře znáte. Odhalte s naší pomocí, kde se Vám ztrácejí peníze.

Komplexní řešení je u nás samozřejmostí

Zajistíme pro vás komplexní řešení nejen formou školení, ale i v podobě hodnocení z jednotlivých jízd, statistiky ve Vašem vozovém parku, návrhů a metodiky pro snížení spotřeby pohonných hmot a provozních nákladů ušitých přímo na míru.

Zavoláme vám

Napište nám na sebe kontakt s krátkým dotazem a my Vám zavoláme a nabídneme školení na míru.