Simply Safe s.r.o.
Akreditované školící středisko

Mobil: +420 272 659 920
E-mail: info@simplysafe.cz

Pravidla silničního provozu

Znalost pravidel silničního provozu - zdánlivě je to jednoduché a všem jasné. Opak je ale pravdou. Mnozí řidiči řídí své vozidlo spíš ze setrvačnosti a kopírují úkony ostatních. Jste si ale jisti, že veškeré úkony, které provádíte nebo kopírujete od druhých, jsou správné? Opravdu víte, že neporušujete žádná pravidla, třeba bezděčně, nedopatřením? Znalost pravidel silničního provozu je základním předpokladem k bezpečné jízdě a neměli byste je rozhodně podceňovat.

Chci se dozvědět, jestli aplikuji pravidla silničního provozu správně

Nebudeme Vám jen citovat spoustu paragrafů. Především se dozvíte, jak je správně aplikovat v praxi. Budeme s Vámi diskutovat nad konkrétními dopravními situacemi, probereme společně nejčastější porušení, kterých se řidiči běžně, mnohdy nevědomky, dopouštějí, upozorníme Vás na možná úskalí, která na Vás z neznalosti problematiky číhají. Pokusíme se upozornit na pravidla v jiných zemích, která se od těch našich liší. Odpovíme na Vaše otázky ohledně pravidel silničního provozu a jejich aplikace v konkrétních situacích.

Pro koho je školení určeno?

Školení je určeno pro všechny, kteří chtějí mít pravidla silničního provozu v „malíčku“. Je určeno všem řidičům motorových i nemotorových vozidel.

Rádi zdokonalíme Vaše znalosti, pokud:

  • Jste čerstvý absolvent autoškoly
  • Dlouho jste neřídil
  • Jste běžný řidič, ale nemáte v pravidlech úplně jasno
  • Jste řidič profesionál
  • Jste cyklista (pořádáme školení pro skupiny dětských i dospělých cyklistů)

Všichni jsme nějakým způsobem účastníci silničního provozu, tak se pojďme naučit podle toho chovat.

Zavoláme vám

Napište nám na sebe kontakt s krátkým dotazem a my Vám zavoláme a nabídneme školení na míru.