Simply Safe s.r.o.
Akreditované školící středisko

Mobil: +420 272 659 920
E-mail: info@simplysafe.cz

Zajištění nákladu

Chcete vědět, jak bezpečně zajišťovat a ukládat náklad? Zajímá Vás, jestli postupujete v této oblasti správně? Možná už jste “padli za oběť“ silniční kontrole, která prověřovala zajištění a uložení nákladu na Vašem vozidle a s výsledkem nebyla spokojena, a chtěli byste se dozvědět, jak příště postupovat lépe. Zajímá Vás, proč máte náklad zajišťovat, když je tak těžký, proč kontrolní orgány chtějí tolik zajišťovacích prostředků, proč nemůžete s nějakým typem nástavby přepravovat konkrétní druh nákladu?

Správné zajištění nákladu je velmi složitá problematika, která zasahuje celý logistický proces od výroby, skladování, expedice až po samotnou přepravu. Nesprávné zajištění nákladu může mít tragické následky. Přitom stačí znát několik triků a již se nebudete muset bát, že špatně zajištěným nákladem způsobíte vážnou nehodu.

Chceme zvládnout celý logistický proces

Vzhledem k velmi rozsáhlé a náročné problematice je třeba mít nastaveny firemní procesy v rámci celého logistického procesu. Není optimální zaměřit se pouze na expedici a samotnou přepravu, protože v této fázi už se dělají změny v předcházejících procesech velmi komplikovaně a mnohdy draze. Věnujte pozornost všem procesům, které můžete ovlivnit, ušetří Vám to čas i peníze a budete si jisti, že náklad bude Vašemu zákazníkovi doručen vždy bezpečně a bez poškození. Navrhneme Vám řešení od výroby, balení, skladování, vnitropodnikové dopravy až po samotnou přepravu. Připravíme podklady pro Vaše zaměstnance a dopravce, aby všichni věděli, jaké mají úkoly a jak je mají správně plnit.

Co obnáší zavedení takového systému?

Nejprve si domluvíme schůzku se zástupci jednotlivých logistických operací, abychom zjistili, jak celý proces funguje za současných podmínek. Prohlédneme si na vlastní oči celý proces, abychom měli o všem kompletní představu.

Poté si od Vás vyžádáme potřebné informace jako je podrobnější specifikace zboží, způsob balení, skladování, přepravy, objednávek apod.

Jako první výstup Vám zašleme analýzu, kde budou popsány jednotlivé operace a kritické úkony, na něž bude třeba se zaměřit. Následně proběhne diskuze nad jednotlivými procesy s možnými změnami. Ukážeme Vám řešení, které bude v daném kontextu co nejméně náročné finančně i časově, ale zároveň bude plně odpovídat platné legislativě.

Co obnáší zavedení takového systému?

Nejprve si domluvíme schůzku se zástupci jednotlivých logistických operací, abychom zjistili, jak celý proces funguje za současných podmínek. Prohlédneme si na vlastní oči celý proces, abychom měli o všem kompletní představu.

Komplexní řešení je u nás samozřejmostí

Zajistíme pro Vás komplexní řešení. Kromě školení od nás dostanete i manuály pro konkrétní náklad a vozidlo.

Zajištění nákladu je dlouhý proces plný kompromisů, návrhů, inovací, ale jeho cílem je zajistit bezpečnou přepravu i spokojeného zákazníka.

Zavoláme vám

Napište nám na sebe kontakt s krátkým dotazem, my Vám zavoláme a nabídneme školení na míru.