Simply Safe s.r.o.
Akreditované školící středisko

Mobil: +420 272 659 920
E-mail: info@simplysafe.cz

Zdravověda a první pomoc

Život zachraňují činy

Pro většinu z nás je život a zdraví to nejcennější na světě. Nejen to naše, ale i našich dětí, blízkých, kamarádů, ostatních lidí. Životním stylem můžeme hodně ovlivnit. Stačí ale vteřina a všechno je jinak. Sklouzne nám nůž, zakopneme, zapomeneme se rozhlédnout nebo se objevíme na špatném místě ve špatný čas. Možná si oddychneme, protože máme zdravotní pojištění a záchranka je tu přece hned. To HNED ale trvá podle zákona až 20 minut. Za tu dobu je už bohužel v mnoha případech pozdě na záchranu. Váš ČIN, poskytnutí první pomoci, zajistí, že se ten, kdo to potřebuje, odborné pomoci dožije. A k činu je potřeba vědět JAK NA TO. Podpis na prezenční listině nestačí.

Chci umět první pomoc, chci překonat strach

Nejde nám o to, abyste uměli memorovat teoretické poučky. Nejde nám o kvantitu. Jde nám o to, abyste překonali strach, dokázali se správně rozhodovat v krizových situacích, uměli komunikovat s tísňovými linkami a věděli co a proč děláte, ať budete v kanceláři, doma nebo na silnici. Používáme interaktivní simulační metodu. Principem učení simulací je BEZPEČNÝ ZÁŽITEK. Pokud výuka proběhne přímo ve vašem prostředí, na vašem pracovišti, s využitím vašich možností, pomůcek a postupů, bude efekt o to větší.
Připravíme pro vás školení v rozsahu několika hodin, simulaci dopravní nehody, stejně jako rozsáhlé cvičení pro celou vaši firmu s tematickým zaměřením dle vašich potřeb – průmyslová havárie, požár, teroristický útok.

Komplexní řešení je u nás samozřejmostí

Krizové a havarijní plány, směrnice, metodiky, provozní řády a další dokumentace je mnohdy chápána jako nutné zlo, které musí být (například z legislativy). Pomůžeme vám, aby tato dokumentace dávala smysl a byla pomocníkem pro vaši firmu. Vzdělávací akce a simulační trénink připravujeme vždy v souladu s platnou legislativou. Pomůžeme vám ověřit, zda plán či směrnice plní svůj účel. Poradíme, jak aktualizovat vaši dokumentaci na základě zjištěných skutečností, navrhneme vám opatření.

Zavoláme vám

Napište nám na sebe kontakt s krátkým dotazem a my Vám zavoláme a nabídneme školení na míru.